Menu

Üldrahvalik liikumine „Eesti kaunis kodu” kestab edasi

  • Kirjutas Birgit Bettai

Võrumaa kaunite kodude omanikud, ürituse võõrustajad ja tunnustajad. FOTO: Birgit Bettai

Neljapäeval tunnustas Võrumaa Arenduskeskus Võru maakonna konkursil „Eesti kaunis kodu“ osalenud kodude omanikke. Kaks perekonda osalevad täna Eesti Vabariigi Presidendi üleriiklikul kodukaunistamise auhinnatseremoonial, mis toimub Kilingi-Nõmme Klubis.

Võru maakonna omavalitsuste koordinaatorid esitasid tänavusele „Eesti kaunist kodu“ maakondlikule komisjonile hindamiseks kokku viis objekti. Komisjon valis nende seast presidendile tunnustamiseks välja Kaie ja Kalju Kõiviku pere kodu Setomaa valla Küllätüvä külast ning Liane ja Kaido Mäesalu kodu Võru valla Umbsaare külast.

Ruusmäe Noortekoda (MTÜ Ruusmäe Noorteklubi) Rõuge vallast, Mirian ja Kaido Sild Rõuge valla Kangsti külast ning Eve Eerik Kolpakov ja Indrek Kolpakov Setomaa valla Võõpsu külast pälvisid riigihalduse ministri Jaak Aabi tänukirja ja sellega kaasneva mastivimpli. Tunnustuse andsid üle SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots ja Eesti Kodukaunistamise Ühenduse juhatuse esimees Arvi Altmäe.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-3 #1 ahzoo 2019-08-25 17:58
krr krr krr ehk ikka oleks sellised nn üritused nagu õiglasemad...ka unis kodu jah aga raha päritolu jne...mõned rügavad labidaga rahatult pikaaegselt oma kodukotuse väga ilusaks jne...mitte säravaks...aga no see umbsaare värk on küll...kui palju pidi taimede müügist enda sotsiaalmaale ikka...ja maja ka veel takkotsa püsti..."AUSA TÖÖGA"...
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #2 kalle 2019-08-27 06:16
Võrumaa arendus? "OMAD TOIDAVAD OMASID" Üks eurorahade asutus premeerib teist eurorahade asutust !
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Nähvits 2019-08-27 08:38
kalle kirjutas:
Võrumaa arendus? "OMAD TOIDAVAD OMASID" Üks eurorahade asutus premeerib teist eurorahade asutust !

Tootsil on see amet ammu selge ja toiduahela käigud pähe raiutud ja hirm neid lõhkud metsik. See käib vereliini pidi. Selleteemaline konkurs on aga veider nähtus. Aga noh.... Kiitus neile, kes reas ja oma töö ausalt teinud. :)
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD