Menu

Arvutist armu otsimine hoiab viiruse ihust eemal

  • Kirjutas Sten Sang

Lähikontaktikeeld ning klubide- pubide sulgemine saadab armurõõmu otsijad veebiavarustesse oma ühte ja õiget otsima. Foto: AIGAR NAGEL

Juba mitmendat nädalat pole võimalik klubiuksi kulutada ning diskokuuli valguses rahutut tantsujalga väristada. Üle vaatamata jäävad kõik Rõuge kaunid piigad ning ponksid Antsla poisid. Kust küll leiab võrulane kevadele vastu minnes selle ühe ja hea? Toimetus tuli vemmeldava verega kodus püsijatele vastu ning vaatas üle popimates tutvumisportaalides pakutava.

Kohtumiskeelu magus pale

Tutvumisportaali Amoremi.ee omanik ja turundaja Marek Kivi tõdeb, et on oma veebikülje üles ehitanud rohkem püsikaaslase leidmisele ja vähem ajaviite või meelelahutuse otsijale. Ta lisab, et eriolukord pole püsikaaslase otsijate arvu märkimisväärselt kasvatanud. „Mõnevõrra siiski on külastuste ja uute liitujate arv tõusul.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD