Menu

Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna säravamaid haridustöötajaid

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Foto: Kaisa Äärmaa

Neljapäeval, 15. oktoobril tänas ja tunnustas SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots maakonna säravamaid haridustöötajaid.

Võru maakonna 2020 aasta haridusvaldkonna parimad on:

Aasta lasteaiaõpetaja 2020 laureaat- Raina Karu (Parksepa Lasteaed)

Aasta klassiõpetaja 2020 laureaat- Elle Tikkop (Värska Gümnaasium)

Aasta klassijuhataja 2020 laureaat- Andres Breidaks (Parksepa Keskkool)

Aasta põhikooli aineõpetaja 2020 laureaat- Cathlen Haugas (Urvaste Kool)

Aasta gümnaasiumiõpetaja 2020 laureaat- Ilme Hoidmets (Värska Gümnaasium)

Aasta huvihariduse õpetaja 2020 laureaat- Üllar Salumets (Lusti Lasteaed)

Aasta tugispetsialist 2020 laureaat- Sirli Pikk (Haridus- ja Noorteamet Õppenõustamisteenuste osakond (Rajaleidja) Kagu-Eesti büroo)

Aasta õppeasutuse juht 2020 laureaat- Katrin Martinfeld (Antsla Gümnaasium)

Aasta hariduse sõber 2020 laureaat- Eva Tuusis (Rõuge Lasteaia hoolekogu)

Esialgselt pidi tunnustusüritus toimuma galastiilis vastuvõtuna, kuid terviseriskide maandamiseks ja maakonnaülesteks kontaktide vähendamiseks otsustati suures formaadis haridustöötajate tunnustusüritus asendada laureaatide personaalse külastusega nende töökohal. Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige ja haridusspetsialist külastasid laureaate nende koolides ja lasteaedades ning andsid üle tänukirja, meene, lilled ja käsitöötordi. Muusikalist meelelahutust pakkus Andreas Pall kitarril.

Tänukirjaga peetakse meeles ka kõiki teisi tunnustamiseks esitatud kandidaate. Nominentide tänukirjad toimetatakse kohalikesse omavalitsustesse, kes juba ise saavad tunnustamiseks sobivaima aja valida:

Võru maakonna aasta lasteaiaõpetaja 2020 nominendid:

Aime Oppar (Misso Kool)

Irmen Kõlli (Väimela Lasteaed Rukkilill)

Kati Umda (Võru Lasteaed Päkapikk)

Terje Puniste (Lasva Lasteaed Pargihaldjas)

Võru maakonna aasta klassiõpetaja 2020 nominendid:

Aime Saar (Kuldre Kool)

Hele Hinn (Võru Kesklinna Kool)

Külli Karro (Osula Põhikool)

Marje Ilves (Orava Kool)

Tiina Kübarsepp (Antsla Gümnaasium)

Võru maakonna aasta klassijuhataja 2020 nominendid:

Aigi Musto (Võru Kesklinna Kool)

Kadri Parts (Haanja Kool)

Võru maakonna aasta põhikooli aineõpetaja 2020 nominendid:

Anne Reiljan (Puiga Põhikool)

Anneli Jõgela (Värska Gümnaasium)

Eva Sulaoja (Mikitamäe Kool)

Helle Reiljan (Võru Järve Kool)

Lilian Kuuse (Kääpa Põhikool)

Marianne Jaanson (Võru Kesklinna Kool)

Reet Raud (Kääpa Põhikool)

Võru maakonna aasta gümnaasiumiõpetaja 2020 nominendid:

Anneli Jõgela (Värska Gümnaasium)

Krista Kõlli-Raud (Võru Gümnaasium)

Merle Paat (Antsla Gümnaasium)

Võru maakonna aasta tugispetsialist 2020 nominent:

Kadri Udras-Raudjärv (Väimela Lasteaed Rukkilill)

Võru maakonna aasta õppeasutuse juht 2020 nominendid:

Kristi Pettai (Vastseliina Gümnaasium)

Maire Post (Parksepa Lasteaed)

Piia Narvik (Lasva Lasteaed Pargihaldjas)

Siiri Plangi (Puiga Põhikool)

Tiina Kala (Võru Lasteaed Sõleke                            

Aina Kallas (Väimela Lasteaed Rukkilill)

Võru maakonnast jõudsid sel aastal ülevabariikliku haridustöötajate konkursile Ilme Hoidmets Värska Gümnaasiumist (aasta gümnaasiumiõpetaja) ja Cathlen Haugas Urvaste Koolist ja Lüllemäe Põhikoolist (aasta põhikooli aineõpetaja), kes valiti ka vabariigi parimaks aasta põhikooli aineõpetajaks.

Maakonna haridustöötajate tunnustus toimus tänu Haridus- ja Teadusministeeriumi ja SA Võrumaa Arenduskeskuse koostööle.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD