
Kesklinna kooli teine klass õppis šaržikunsti

Kesklinna kooli 2.a klass sai peale teoreetiliste teadmiste käe soojaks proovides Kristjan Lume (esiplaanil) juhendamisel paberile panna Egle Eller-Nabi šarži. FOTOD: Aigar Nagel
Esmaspäeva hommikul õpetas autistliku eripäraga šaržikunstnik Kristjan Lume Võru Kesklinna kooli 2.a klassi õpilastele šaržikunsti. Sissejuhatuseks vestles ta sellest, mis on portree ja šarži ehk pilkepildi vahe ning tõi näiteid oma joonistatud inimestest ja nende eripärast.
Alustuseks joonistas Kristjan Lume sõbraliku šarži klassiõpetajast Koidu Süvaorust. Fotod: Aigar Nagel
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.