Menu

.

Rõuge rahvusvahelise hokiturniiri panid kinni lätlased

Rõuge rahvusvahelisest hokiturniirist osavõtjate ühispilt. Foto: ANDREI JAVNAŠANHOKI • Laupäeval Rõuge väljakul toimunud rahvusvahelise hokiturniiri võitsid lätlased eestlaste ja soomlaste ees. Karika viis koju Ape võistkond, võites kõik kolm mängu: soomlasi (Vesilahti) 3:0, Rõuge Snaipreid 5:1, Veskioru Pulle (Tartu) karistusvisetega (normaalaeg 0:0). Teine koht läks Veskioru Pullidele, kolmas oli Vesilahti, kes saavutas kaks võitu karistusvisetega (normaalajad viigis – Veskioru Pullid 2:2 ja Snaiprid 2:2).

Ape meeskond võidukarikaga. Foto: ANDREI JAVNAŠANVaatamata keerulistele ilmaoludele sujus turniir hästi, eriti tänu heale jäähoolduse meeskonna tööle, vahendas muljeid Rõuge spordiklubi juht Jaak Pächter. Hetk laupäeval Rõuges toimunud hokivõistlusest, vastamisi on Rõuge Snaiprid ja Tartu võistkond Veskioru Pullid.  	  Foto: Võrumaa TeatajaKohale oli tulnud rohkearvuline aktiivne fännide hulk Lätist ja Soomest. Loomulikult ka Snaiprite toetajad.

Võistlusest sai SÜ Jõud jäähoki finaalturniiri eelproov. Finaalturniir ise toimub 1.–3. märtsil.