Menu

Tanklatöötaja takistas Võru Alexelas joobes juhti rooli minemast

  • Kirjutas Heleri Lakur

 Foto: AIGAR NAGEL

INTSIDENT > Eile õhtul kella 19 paiku teatas tähelepanelik tanklatöötaja häirekeskusele, et nüüdsama saabus tanklasse joobes mees, kes oma Volkswagenisse kütust tangib. Veel enne, kui korrakaitsjad sündmuskohale saabusid, oli tarmukas tanklatöötaja joobekahtlusega sohvri teekonna tõkestanud ning masina süütelukust võtmed sootuks ära võtnud.

Politseinikud tuvastasid mehel raske joobe, ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning viidi arestikambrisse kainenema.

Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarusk tõdes, et tanklatöötajate tegutsemine näitab ilmekalt järjest jõulisemat sallimatuse kasvu liiklust ohustavate joobes juhtide vastu. „Statistikastki nähtub, et võrreldes mullusega on Lõuna-Eesti liiklejad üha enam võtnud oma südameasjaks teed ja tänavad joobes juhtidest puhtad hoida. Kui mullu kõrvaldati aasta jooksul tähelepanelike inimeste vihjete peale liiklusest ligemale 350 napsitanud roolikeerajat, siis tänavu on kogukonna abil rooli tagant juba ära nopitud peaaegu 300 purjutanud sohvrit,” selgitas Soekarusk.

Politseijuht tänab nii eilseid julgeid klienditeenindajaid kui ka kõiki teisi, kes ohtu märganuna sellest politseile teada annavad või suisa ise ohtliku juhi teekonna lõpetavad.

Juhtum leidis aset Võru linnas.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD