Menu

Politsei pidas Võrumaal kinni tapmises kahtlustatava mehe

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTO: Aigar Nagel

Politsei pidas täna öösel Võrumaal Võru vallas kuriteos kahtlustatavana kinni 30-aastase mehe, keda seni kogutud tõenditele tuginedes on alust kahtlustada 65-aastase mehe tapmises.

Teade Võru vallas toime pandud võimalikust kuriteost laekus häirekeskusele täna südaöösel. Ärevale infole reageerinud politseinikud leidsid Võru valla ühest elumajast 65-aastase mehe vägivalla tundemärkidega surnukeha. Sündmuskohal kogutud info juhatas politseinikud naaberkülla, kust ühest eramust tabati 30-aastane joobes mehe, keda seni kogutud tõenditele tuginedes on alust kahtlustada 65-aastase mehe tapmises. Kuriteos kahtlustatav mees peeti kinni ja viidi esialgu kainenema.

Võru politsei juhtivuurija Margus Puhm ütles, et kuriteo motiiv ja muud üksikasjad selgitatakse menetluses. „Esialgu on teada, et naaberkülades elanud mehed tundsid üksteist. Milline oli aga nii traagilise tagajärjeni viinud öiste sündmuste käik, selgitab kriminaaluurimine, mis on alustatud tapmist käsitleva paragrahvi alusel,“ lisas Puhm.

Kriminaalmenetlust viib läbi Lõuna prefektuur, uurimist juhib Lõuna Ringkonnaprokuratuur. 

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD