Menu

Peaminister vastas arupärimisele vanemaealiste tööhõive kohta

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Peaminister Jüri Ratas  FOTO: Andrei Javnašan Võrumaa Teataja

Peaminister Jüri Ratas vastas Riigikogu liikmete Andres Herkeli, Jüri Adamsi, Monika Haukanõmme, Krista Aru, Külliki Kübarsepa, Artur Talviku ja Ain Lutsepa 18. jaanuaril esitatud arupärimisele vanemaealiste tööhõive kohta.

Arupidajad juhtisid tähelepanu asjaolule, et tulevik eeldab nii paindlikku pensioniiga kui pensioniea üldist tõusu koos keskmise eluea tõusuga, kuid selliste lahenduste peamine eeldus on vanemaealiste efektiivne tööhõive. Mõistlik lahendus on anda vanemaealistele rohkem võimalusi osaleda aktiivselt tööturul.

Arupärijad soovisid teada, millised sammud on valitsusel kavas, et muuta seadusi vanemate inimeste huvi tõstmiseks tööturul osalemiseks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+1 #1 endine töötaja 2018-03-06 10:30
Pole neid vanu kände enam ühelegi tööandjale vaja, kui sa ikka 8 tundi päevas tööd teha ei jõua ja mõisahärrale korralikku kasumit ei too siis ikka jalaga takka ja otsi tühja tuult.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD