Menu

Gaasilekked tekitavad probleeme ka Lõuna-Eestis

  • Kirjutas BNS

Foto on illustratiivne

Viimastel aastatel on Eestis sagenenud õnnetused, kus inimesed on hädas oma gaasiseadmetega - Lõuna-Eestis on päästjad viimasel neljal aastal lahendama pidanud 15 gaasiga seotud juhtumit, kirjutab Lõuna-Eesti Postimees. 

Lõuna päästekeskuse kommunikatsioonijuht Marek Kiik ütles, et gaasilekke kahtluse või reaalse lekkega seotud väljakutseid on alates aastast 2015 Lõuna-Eestis olnud 15 korral: Põlvas kolm ning Valgas ja Võrus kuus. Teadaolevalt pole ükski inimene nendes juhtumites viga saanud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Tarmo 2018-10-18 11:35
See on täiesti talumatu olukord, et Eestis ainult 100 ametnikku kontrollib suitsuandureid ja 2 ametnikku vingugaasiandur eid. Kiiremas korras tuleb vastu võtta uus seadus, muuhulgas suurendada trahve ja sunnirahasid. Ametnikud peaksid olema ka relvastatud. Tuleb rakendada sundi, nagu peadirektor teleris ütles.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD