Menu

Sõbrapäev on Võrumaa noortekeskustes tegus aeg

Fotonurgas poseerivad (vasakult) Võru noorte- keskuse noorsootöötaja Kerttu Mölder, Võru Tugila noorsootöötaja Marina Piirisild ja noortekeskuse  juhataja Maivi Liiskmann, ees on noorsootöötaja  Kauri Kaljuste.  Foto: ERAKOGU

ÜHISTEGEVUS • Võrumaal asuvad noortekeskused on sõbrapäeva puhul organiseerinud noortele huvitavaid tegevusi ning toredaid üritusi.

Võru noortekeskusel algab sõbrapäev juba varahommikul, sest neli noortekeskuse töötajat lähevad külla Võru Kreutzwaldi kooli. Noortekeskuse juhataja Maivi Liiskmanni sõnul minnakse Kreutzwaldi kooli külla, sest noortega on tutvumas käidud juba nii Parksepa, Puiga kui ka Võru Kesklinna koolis, sest Võru noortekeskus teenindab nii Võru linna kui ka Võru valla noori. Võru Kreutzwaldi kooli huvijuht tegi ettepaneku külla tulla just sõbrapäeval.

Noortekeskuse juhataja ütles, et noorsootöötajad korraldavad koolimajas vahetundides tegevusi kõigile õpilastele. „Kreutzwaldi koolis hakkab vahetunnil saama nalja ja naeru, praegu lööme laineid näiteks võrumaise  lauamänguga „WildEst”, mis noortele väga peale läheb,” ütles Maivi Liiskmann. Noortekeskus on endale soetanud ka kaks komplekti Võru gümnaasiumi õpilasfirma BrainTrain lauamänge, kus puuklotsi sees on eri sügavustega augud ning eri pikkustega pulgad tuleb aja peale sisse panna nii, et kõik pulgad oleksid võrdsed. Vahetundides toimuvad võistlused, kes suudab mängu kiiremini kokku panna.

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next