Menu

Töötukassa ja Põlva Tarbijate Ühistu sõlmisid koostööleppe

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Fotol töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel (vasakul) ja Põlva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Peeter Urman lepet allkirjastamas. Pildistas Katri Mandel.

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Põlva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Peeter Urman sõlmisid koostööleppe, mis on töötukassa jaoks 27. sarnane lepe.

Töötukassa Põlvamaa osakonna juhataja Katri Mandeli sõnul on Põlva Tarbijate Ühistu üks suuremaid tööandjaid ning praktikabaase Põlvamaal, mis pakub võimalust töötada üle terve maakonna.

"Kuna ettevõte on suur, suudab ta pakkuda mitmekesiseid praktikavõimalusi ning tublimatele praktikantidele ka püsivat tööd. Meil on väga hea koostöö ühistu personalijuhiga, kes lisaks tööandja poolele näeb ja mõtleb alati kaasa ka inimese seisukohast. Nii näiteks pakutakse osakoormusega tööd ja paindlikku töökorraldust, mis on väga oluline just erivajadustega inimeste töötamisel. Praegu töötab ettevõttes üle 50 vähenenud töövõimega töötaja,“ märkis Mandel.

"Samuti on töötukassa jaoks väga oluline pidev sisuline koostöö – Põlva Tarbijate Ühistu on üks paremaid tagasiside andjaid meie klientide kohta, mis on parimate lahenduste leidmisel väga tähtis,“ lisas Mandel.

Põlva Tarbijate Ühistu on  Põlva maakonnas elavate või töötavate füüsiliste isikute vabatahtlik ühendus. Kaubandusega tegeletakse Põlva maakonnas ja Ülenurme vallas. Põlva Tarbijate Ühistule kuulub 31 toidu- ja tööstuskauplust, kohvik, köök, kondiitritsehh, bowlingu- ja piljardisaal ning külaliskorter. Põlva Tarbijate Ühistus töötab ligi 300 inimest.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Kommentaarid   

+4 #1 kaupmees 2016-10-12 09:04
Kumb mees see pildil Urman on?
Tsiteeri | ebasobiv
-3 #2 hmm 2016-10-12 09:07
Vajuta pildile ja loe Fotol töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel (vasakul) ja Põlva Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Peeter Urman lepet allkirjastamas. Pildistas Katri Mandel.
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 to hmm 2016-10-12 13:52
Vajutada ikka võib , aga Urmani siin pildil ikka pole :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #4 Nojahh 2016-10-12 23:07
et vaidlus nagu inimese ole- või mitteolemise üle pildil on ju sama, et nagu mis puutub antud momendil naaberrajooni tegemised VT tegemistesse!AJ ALEHT ikkagi nagu võrumaa teataja!
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #5 Guest 2016-10-12 23:13
to hmm kirjutas:
Vajutada ikka võib , aga Urmani siin pildil ikka pole :lol:

Peeter või Kristo, mis vahet seal on 8)
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD