Menu

Kiidame teenindajaid: K-Rauta Võru kaupluses töötavad virgad ja rõõmsameelsed

  • Kirjutas Heleri Lakur

K-Rauta Võru kaupluse töötajad Rita (vasakult), Sander ja Kristi pole koos töötanud ühekaua, ent peavad kollektiivset läbisaamist väga oluliseks. Foto: AIGAR NAGEL

Kohtusime hea teeninduse eest klientidelt kiita saanud ja toimetusele üles antud K-Rauta Võru kaupluse töötajate Kristi Kase (32), Rita Mõttuse (35) ja Sander Hannustiga (20), kes kõik töötavad erinevatel ametipostidel, kuid on saanud klientidelt vaid kiitvaid sõnu. Nüüd on aeg teile neid ka tutvustada.

Töötajad olid heas mõttes šokis

„Ta on alati rõõmsameelne, teda võib leida müügisaalist, laost või kassast. Ta särab alati, naeratus saadab teda kogu aeg. Tema jaoks ei ole raske tuua ülemiselt riiulilt alla WC-pott või leida sobiv värv maja jaoks. Parim teenindaja, tark ja virk,” kirjutab toimetusele Kristi Kase kohta üks rahulolev klient. Väga mitu korda potsatavad toimetuse postkasti Rita ja Sanderi nimed.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+8 #11 ühikarott 2019-04-09 17:30
Adminn on peaaegu puhta töö teinud :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
#12 Guest 2019-04-09 22:28
See kommentaar on administraatori poolt kustutatud
#13 Guest 2019-04-11 12:53
See kommentaar on administraatori poolt kustutatud
#14 Guest 2019-04-11 16:18
See kommentaar on administraatori poolt kustutatud
+13 #15 Kätlin 2019-04-11 16:24
Mare! Mida siin valet on!? Igal inimesel on ju oma arvamus! Või tahad sa öelda et kõigil sama vä?! Juba meil sinugagi erinev arvamus!! Pluss veel sellega, kes ütles et tal hea välimus vms. Ja teiseks, mis tal välimusel siis viga on?! Sa ise siis hoolitsetuma välimusega, et laidad teist inimest? Milleks laita ma aru ei saa? Olen märganud, et kõige suuremad laitjad ja kritiseerijad on need kellel elust midagi puudust on. Ja ka kadedus mängib meil suurt rolli!
Tsiteeri | ebasobiv

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD