Menu

Võru notaribürood külastas lahtiste uste päeval 25 inimest

  • Kirjutas Kadi Annom

FOTO: Aigar Nagel

Kolmapäeval kella 14-17 toimus juba neljandat korda notaribüroode avatud uste päev, mille raames oli soovijatel võimalik külastada endale lähimat notaribürood saamaks nõuandeid notari tööd puudutavates valdkondades.

Tänavu keskenduti eeskätt olulisematele notari tööga seotud valdkondadele nagu kinnisvara, ettevõtlus, abikaasade varasuhted ja pärimine. Teretulnud olid pöördumised ka muudes küsimustes. „Näiteks möödunud aastal moodustasid, kinnisvara, abikaasade varasuhteid ning pärimist puudutavad toimingud umbkaudu kolmandiku kõigist notaritoimingutest. Seega on selge, et just need küsimused on inimeste jaoks olulised ning avatud uste päev on hea võimalus saada vastuseid kinnisvaratehingute teemadel või teha esimene samm kasvõi testamendi tegemiseks,“ ütles Notarite Koja esimees Merle Saar-Johanson.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD