Menu

Politsei tabab üha rohkem narkojoobes autojuhte

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Kui liiklusest kõrvaldatud roolijoodikute osakaal on tänavu püsinud mullusel tasemel, siis narkojoobes roolikeerajate hulk on tõusnud.  

Tänavu on praeguseks liikluses kõrvaldatud 1601 joobes sõidukijuht, mullu sama ajaga oli neisd 1600. Kriminaalses joobes on tänavu kinni peetud 637 sõidukijuhti, 2018. aastal sama perioodi jooksul oli neid 677. Narkojoobes juhte on korrakaitsjad tänavu tabanud 71, neist Põhja prefektuuri territooriumil 44. 2018. aastal sama perioodi jooksul kõrvaldati juhtimiselt 59 narkojoobes juhti.

Sel aastal on juhtunud narko- ja alkoholijoobes juhtide süül 116 liiklusõnnetust ehk täpselt sama palju, kui eelmisel aastal sama perioodi jooksul. Joobes juhtide põhjustatud avariidest 16 olid sellised, mis tõid kaasa ka inimvigastusi.

Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse juhi Hannes Kullamäe sõnul kõrvaldasid Põhja prefektuuri politseinikud sel aastal liiklusest 664 joobes sõidukijuhti, keda on 55 rohkem kui eelmisel aastal. Kinni peetud juhtidest oli 44 narkojoobes ehk koguni 20 inimest enam kui mullu sama ajaga.

"Need tulemused on tavapärase politseitöö tulemus, kuid suureks abiks on politseile tähelepanekud inimesed, kes kahtlase sõidustiiliga sõidukijuhtidest helistavad häirekeskuse numbrile 112 ja annavad politseile infot. Täname kõiki inimesi, kes politseile ohtlikest juhtidest ja olukordadest teada annavad," ütlers Kullamäe BNS-ile. 

Kommentaarid   

0 #1 ussssss 2019-04-15 06:20
anonüümsed kiilakad ütlevad selle kohta,et narkopobleemid siin kandis on tegelikult tänu vara ahnetele kaptenitele,see värk tehaksegi nii,et müüd parseldad söidad ära sinna sisse mahub veel perede hävitamine keda viigi püksid ei salli :lol: eks ole ja kiilakad käsivad rivi pataljonidel lihtsaltminema liikuda kui omad omadele välja ei tee vöi välja ei näe lihtsuses on völujöud ja teile tärnikesed head väljalendu seda te ju oskate :lol: surnu tervitab kah mengeleid ega raha tuleb köikk väljamaksta mis tito poisid murdmistega välja ajasid :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ussssss 2019-04-15 07:07
ja kiilakad ütlevad veel nendele pederästidele kes lubavad isegi läbi seksida vale auto ostu eest teid vaadatakse läbi silma :lol: lihtsalt te titod lihtsalt ei sa aru,et elate eesti riigis mis saab ruttu otsa :lol: serjosnei teela mitte möga miks töölised kaovad :lol: ??
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 ussssss 2019-04-15 09:14
kiilagad küsivad veel politseikäest mis kuradi öigus on teil tekitada inimestele tösiseid teemasid ette nagu juhiksite ise inimelusid ?selgitage need ebardid ise välja näha peaks olema see palga vahest ja üle üldse tulevad siis välja teie inimeste tagant vöetud rahapatagad ebaseaduslikud piirile mängimised ja rahakasutamised oma firmadele ja peaks veel olema mitmemiljonilin e teema huvitav mis neljatähe tegelinskid teevad :lol: :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 ussssss 2019-04-15 09:22
politsei rääkigu veel inimeselt vöetud raha ja miks sellega teenindatakse liba sugulasi palju huvitavam teema.aastaid ühtegi söna inimene pangu puslet kokku ja rääkige veel kirurgijast mis sellega annab moonutada ja palju inimesed peavad veel sihukeste eest kinni maksma :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 Ussssonlahe 2019-04-15 13:00
noh, ussikene,
naudid oma monoloogid? :D
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD