MTA sai piiril kätte salakaupa
Võrumaa Teataja
Maksu- ja tolliamet sai eelmisel nädalal piiril kätte taas suures kogus salakaupa.
Kauba- ja postikontroll
25. juunil kontrollisid tolliametnikud Taist saabunud postisaadetist. Saadetisest leiti mitmeid Tai päritolu taimseid preparaate ja ravimeid mõeldud meeste seksuaaltervise, erektsioonivõime ja libiido toetamiseks, menopausivaevuste leevendamiseks ja hormonaalse tasakaalu toetamiseks, une ja mälu toetamiseks
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Lisa anonüümne kommentaar
HETKEL ENIMLOETUD
PILDI-JA VIDEOGALERII
KRIMI
20 PÄEVA ENIMLOETUD

Võrumaal on võimalus võita 25 000 euro väärtuses välijõusaal – finaalis on Võru ja Värska projektid, anna oma toetushääl!




























.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)































































