Menu

Alkoholi kõrvale tasuta joogivett pakkuvad baarid saavad tunnusmärgise

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Pixabay

Ligi 100 baari, restorani, kohvikut ja muud meelelahutusasutust üle Eesti teenivad sel aastal tunnusmärgise „Siin tarbitakse targalt“, sest pakuvad alkoholi ostvatele klientidele tasuta joogivett. 

Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liit (ATML) väljastab vastutustundlikku ja mõistlikku alkoholitarbimise kultuuri edendavatele meelelahutusasutustele tunnusmärgist teist korda ning lühikese aja jooksul on see muutunud kvaliteedimärgiks nii klientidele kui nende võõrustajatele. 

ATML-i tegevjuhi Triin Kutbergi sõnul on Eestis üha rohkem inimesi, kes oskavad alkoholi ostes tasuta joogivett küsida ning aina enam meelelahutusasutusi, mis seda pakuvad. Olulise panuse sõnumi levitamisse annavad ka suured jaeketid. 

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 tsinkplekkpäng 2018-10-15 23:58
päris lolliks läinud siin kitsekülas.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 vova 2018-10-16 09:14
Varsti saavad ka need, kes peldikus paberit pakuvad!
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 n 2018-10-16 09:31
see võtab sõnatuks? et muidu vett ei saa , võta viina ka juurde...see on sama kategooria teemasid nagu "suitsuvabad klassid", kus kannatajateks on need, kes kunagi suitsu pole teinud ja hakkavad JUST tegema , kuna siis tekib võimalus VÕITA ja saada reisile -vabu päevi-huvijuhi poolt kiidetud saada- osaleda Ipadi loosimisel-IN ja COOL olla .
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 Guest 2018-10-18 21:35
persse
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD