Menu

5 nippi parima kvaliteediga kõrvarõngaste leidmiseks

  • Kirjutas Sisuturundus

Isegi, kui elad mõnda aega isolatsioonis ning naudid kodus kvaliteetaega pere seltsis, ei tähenda see, et sul poleks põhjust tuua oma ellu pisut sära ehete näol. Iga päev võib olla pidupäev, eriti, kui su ehtekarbis vaatavad vastu kaunid kõrvarõngad või kuldne kaelakee.

Kui oledki tavaliselt harjunud ostma ehteid füüsilisest juveeliärist, siis ei pea sa sugugi kurvastama, kuna paljud suurepärased ehtepoed on saadaval ka digitaalses vormis. Üks hea näide on Jahontsi ehtepood, mille veebipoe vahendusel on sulle saadaval kõik ehted – olgu sul soov hankida uued kõrvarõngad või täiendada sõrmusevalikut!

Kui sa pole kindel, kuidas leida veebipoe vahendusel endale sobivad kõrvarõngad, kasuta alljärgnevaid nippe, mis aitavad hõlpsama vaevaga teha virtuaalseid ehteoste.

1. Kui kahtled, vali kuld

Kuld ei ole ilma asjata nii kõrgelt väärtustatud materjal: see on üks kõige vastupidavamaid väärismetalle, mille sära ei tuhmu ka pikkade aastate järel. Tuhmumine on peamine põhjus, miks ei tasuks vaadata madala hinnasildiga kõrvarõngaste poole, kuna mitteväärismetallid kaotavad oma esialgse sära väga kiirelt. Kulla puhul seda mure ei ole – kui hooldad oma kõrvarõngaid korralikult, ei kaota need oma kaunist kuldset sära.

Mis puudutab stiiliküsimust, siis kuldkõrvarõngad on saadaval tavaliselt nii kollase, punase kui ka valge kulla versioonis. Viimane on eriti populaarseks muutunud, kuna pealtnäha ei meenutagi kulda. Samas aga on selle kvaliteet sama kestev kui igal teisel kuldehtel.

2. Lihtsuses peitub võlu

Kõrvarõngaste kvaliteedis on suur osa nii selle üldisel disainil kui ka kalliskivivalikul. Kui tahad saada oma raha eest võimalikult hea tehingu ning tahad tagada, et kõrvarõngad säilivad kaunina lausa aastakümneid, on alati kõige turvalisem valida võimalikult lihtsa disainiga kõrvarõngad. Sellises olukorras võid eelistada isegi üleni kullast valmistatud kõrvarõngaid, mitte kalliskividega versioone, kuna niiviisi ei pea muretsema kalliskivide kadumise pärast.

Kui soovid osta kõrvarõngad kingituseks, kehtib jällegi lihtsuse põhimõtte: lihtne disain on köitev ja sobib iga stiiliga, seda isegi igapäevaseks kandmiseks. Ära karda jääda lihtsama disaini juurde – see võib osutuda kõige targemaks valikuks pikas perspektiivis.

3. Vali tunnustatud müüja

Kindlasti võib olla ahvatlev osta ehteid Facebooki grupi kuulutuste baasil, eriti, kui hinnasilt on seejuures kordades odavam kui ehtepoes. Paraku võid niimoodi aga saada petta – sa ei tea kunagi, kas ehe on tõesti kullast või lihtsalt kullatud kattega, mis võib aastate jooksul maha kuluda.

Turvaliste internetiostude tegemiseks osta kõrvarõngad alati reaalsest juveelipoest. Nagu eelnevalt mainitud, on näiteks muidu Eestis füüsiliste juveelipoodide poolest tuntud Jahonts olemas ka veebiversioonis. Vali oma ehteostudeks pigem selline pood ning hoia eemale suvalistest kuulutustest.

4. Ära karda tsirkoone

Paljud ehtegurmaanid arvavad, et ainuke viis kvaliteetsete kõrvarõngaste ostmiseks on käia välja suuri summasid ehtsate teemantide eest, mis on tituleeritud kõige vastupidavamateks kalliskivideks maailmas.

Ajad on aga muutunud. Teemantidele pakuvad kõva konkurentsi tsirkoonid, mis on täiesti tehislikud, kuid sama säravad kui ehtsad teemantid! Ka vastupidavuselt on tsirkoonid võrdväärsed teemantidele, eriti, kuna tsirkoonid on inimkäega loodud ja seega toodetud vastupidavust silmas pidades. Ära lase end heidutada kuulujuttudest ning proovi julgelt ka tsirkoone.

5. Pööra tähelepanu kõrvarõnga kinnitusele

Iga kõrvarõngakandja teab, et kõrvarõnga kinnitus on ehte kõige tähtsam osa. Hea kõrvarõngatagus tähendab, et sa ei pea kunagi muretsema selle kadumise pärast ning samas on kõrvarõngast mugav kanda.

See, milline tagus on parim, sõltub suuresti maitsest ja elustiilist. Sportliku elustiili puhul on täpistiilis kõrvarõngad parim valik, samas aga võivad nö Inglise lukuga kõrvarõnga olla mugav ja stiilne valik igapäevaseks kandmiseks.

Ka internetist ostes saad lähedalt uurida kõrvarõnga kinnitusi enne ostuotsuse tegemist. Internetist ehete ostmine on uus reaalsus ning juveelipoed nagu Jahonts aitavad sellel reaalsusel veelgi paremini tõeks saada.

Sisuturundus

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD