Menu

Legendaarsete diskorite öö Võrus ehk pilguheit ammustele diskoriaastatele

  • Kirjutas Heleri Lakur

Lege Öö peakorraldaja Marko Pille (vasakult esimene) kutsus üheks õhtuks kokku legendaarsed diskorid, kes viimase 40 aasta jooksul on Võrumaal pidusid teinud. Ühispildil on koos DJ BOG, Aivar Palumäe (Pula Paulus), Aavo Soe, Eugen Kapp, Jaanis Koppel, Meelis Koppel ja Arno Kukk. Foto: HELERI LAKUR

On reede õhtu. Võru legendaarses peokohas Boschwechter kohtuvad ainult üheks õhtuks legendaarsed ja endised diskorid Võrumaalt: Marko Pille, DJ BOG, Aivar Palumäe (Pula Paulus), Eugen Kapp, Aavo Soe, Jaanis Koppel, Meelis Koppel ja Arno Kukk.

Paljud võib-olla mäletavad ja paljud võib-olla mitte. Aga esimese peo pidas 1978. aastal maha Eesti ööelu legend Arno Kukk. „Mees, kes suudab 24 tunni jooksul olla kolmes Eestimaa eri punktis, nii et disko saab ka peetud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

+3 #11 oh issand 2018-04-17 21:07
Äkki legendaarsed "diskorid" räägivad avalikkusele ka sellest,kuidas 90-ndatel Kandlest diskokola ära kadus.Ja ka sellest,et kui mitu raha autoritasudeks maksti....ja muidugist nali kuubis see,et Eugen Kapp legendaarne diskor???Antsla s oli mingi baarmen ja Võrus müüs altleti videokassette(s ita kvaliteediga)Ja pula.....oh jummal mis tegija see oli,tuli Võrru ja läks täpselt samuti nagu tuli!Madismäe möllab ikka edasi...aga teie nn.legendaarsed ?Tümakamehed olite.....Ah jaa,et otsige endale normaalne fotograaf,pappi peaks ju olema ,kui nii legendaarsed olete!!!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD