Menu

Reformierakond avaldab Riigikogu valimiste kandidaadid

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Reformierakond avaldab Riigikogu valimiste kandidaadid FOTO: Aigar Nagel

Reformierakonna juhatus saatis laupäeval nimekirjatoimkonna ettepanekul erakonna üldkogule kinnitamiseks Riigikogu valimiste valimisnimekirjad kõigis kaheteistkümnes valimisringkonnas.

“Reformierakond paneb Riigikogu valimistel välja kahtluseta tugevaima nimekirja, kus on hea tasakaal kogenud poliitikute ja uute tulijate, üle Eesti tuntud inimeste ja kohalike tegijate vahel. Soovin kõigile kandidaatidele jõudu kampaanias,” sõnas Reformierakonna juht Kaja Kallas.

1. Haabersti, Kristiine, Põhja-Tallinn

1. Kristen Michal 2. Signe Riisalo 3. Oksana Tandit 4. Mati Raidma 5. Pärtel-Peeter Pere 6. Hanah Lahe 7. Jevgeni Krištafovitš 8. Liis Klaar 9. Lembit Kolk 10. Kristel Kranich 11. Katrin Helendi 12. Kristo Enn Vaga

2. Kesklinn, Lasnamäe, Pirita

1. Siim Kallas 2. Heidy Purga 3. Andres Sutt 4. Karmen Joller 5. Valdo Randpere 6. Enn Listra 7. Ülle Rajasalu 8. Toomas Kruusimägi 9. Viljar Jaamu 10. Eve Altrov 11. Sander Andla 12. Tiit Vapper 13. Tiit Soorm 14. Margit Elviste 15. Ivi Eenmaa

3. Mustamäe, Nõmme

1. Urmas Paet 2. Maris Lauri 3. Igor Schvede 4. Vilja Toomast 5. Õnne Pillak 6. Eero Merilind 7. Kaido Kaaberma 8. Doris Raudsepp 9. Tõnu Meijel 10. Sten Laansoo

4. Harju, Rapla

1. Kaja Kallas 2. Marko Mihkelson 3. Mart Võrklaev 4. Aivar Sõerd 5. Kristina Šmigun-Vähi 6. Timo Suslov 7. Mario Kadastik 8. Merle Pussak 9. Andrus Umboja 10. Mart Eensalu 11. Maarja Metstak 12. Kalle Toomet 13. Ena Soodla 14. Riho Johanson 15. Doris Lisett Rudnevs 16. Ott Kasuri 17. Anna Õuekallas 18. Aivo Rahu

5. Hiiu, Lääne, Saare

1. Kalle Laanet 2. Urve Tiidus 3. Aivar Viidik 4. Jaanus Ratas 5. Marliis Rettau 6. Roger Tibar 7. Jaanus Müür 8. Jaanus Tamkivi

6. Lääne-Viru

1. Hanno Pevkur 2. Katrin Kuusemäe 3. Indrek Kesküla 4. Liivika Toming 5. Riho Tell 6. Ivar Lilleberg 7. Ainar Sepnik

7. Ida-Viru

1. Meelis Kiili 2. Maris Toomel 3. Aivar Surva 4. Anneki Teelahk 5. Andrea Eiche 6. Olga Pihlak 7. Daniil Starodubtsev 8. Vadim Orlov

8. Järva, Viljandi

1. Jürgen Ligi 2. Pipi-Liis Siemann 3. Madis Timpson 4. Rait Pihelgas 5. Tarmo Alt 6. Taimo Tugi 7. Piret Moora 8. Mait Allas 9. Sirli Tallo

9. Jõgeva, Tartu

1. Urmas Kruuse 2. Luisa Rõivas 3. Erkki Keldo 4. Toomas Järveoja 5. Triin Nõmmistu 6. Viktor Svjatõšev 7. Merili Ranniste 8. Aivar Saarela 9. Kaisa Edenberg

10. Tartu linn

1. Urmas Klaas 2. Yoko Alender 3. Ants Laaneots 4. Margit Sutrop 5. Mihkel Lees 6. Signe Kivi 7. Raimond Tamm 8. Hele Everaus 9. Armen Šahbazjan 10. Reno Laidre

11. Võru, Valga, Põlva

1. Liina Kersna 2. Eerik-Niiles Kross 3. Maido Ruusmann 4. Andrus Seeme 5. Aivar Rosenberg 6. Lauri Drubinš 7. Anti Haugas 8. Margus Lepik 9. Mikk Tarros 10. Mait Klaassen

12. Pärnu

1. Toomas Kivimägi 2. Annely Akkermann 3. Jüri Jaanson 4. Irina Talviste 5. Toomas Rõhu 6. Marika Valter 7. Riido Villup 8. Laura Kiviselg 9. Jüri Lebedev

Reformierakonna üldnimekiri Riigikogu valimistel selgub sisevalimiste tulemusena, mis lõppevad 14. detsembril. Lõplikult kinnitab nimekirjad erakonna üldkogu 14. jaanuaril.

20 PÄEVA ENIMLOETUD