Menu

FOTOD Meeleavalduse käigus lõhutakse keskväljaku kurikuulsad püramiidid?

  • Kirjutas Sten Sang

Võru keskväljaku kuulsusrikkad püramiidid on elanikele kohati pinnuks silmas ning sotsiaalmeedia üleskutses plaanitakse need kirkadega ära lõhkuda. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Sotsiaalmeediagruppi Märgatud Võrus ilmus põnev üleskutse, kus oodatakse kõiki keskväljaku liikluspüramiidide vastaseid 18. oktoobril kell 21 kogunema linnavalitsuse ette. Varustusena paluti kaasa võtta kirkad ning ees peaks ootama mitmele autole saatuslikuks saanud moodustiste igavikuteele saatmine.

Leht võttis ühendust grupi Märgatud Võrus administraatoriga ning palus selgitust: kas tõesti on ootamas ees massirahutused ja asutakse linna vara kallal vandaalitsema? Üleskutsele „Viime keskväljaku püramiidid tagasi Egiptusesse!” oli kolmapäeva õhtuks end osalejatena kirja pannud üle paarisaja inimese ning huvitatute ring küündis juba neljasaja kanti.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+11 #11 Jalakäija 2019-10-04 14:54
No... kirjutas:
teist värvi kivist oleks nad küll võinud olla....tiba rohkem märgatavamad!

Kuulutaks arutelu parema lahenduse leidmiseks? :zzz
Tsiteeri | ebasobiv
+14 #12 Heasoovlik linnakodanik 2019-10-04 19:43
Iseenesest on need püramiidid omamoodi huvitavad aga ja olen nõus et kujutavad endast ohtu.ilmselgelt sulanduvad nad teekattega ega ole kergesti märgatavad. Sinna on nii mõnigi auto ots sõitnud, võib lapski või ebakaines olekus inimene sinna otsa komistada. Kindlasti ei poolda ma linnaväljakul fandaalitsemist ja jõhkumist ning laamendamist. Üks lahendus oleks kui need püramiidid kas siis üle värvida või mingil muul moel nähtavamaks muuta, aga jah telvel lumega võib ka sellest vähe kasu olla. Võibolla tuleks iga püramiidi tippu veel mingi lipuke või midagi paigaldada... Lihtsalt sellised ideed.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #13 Arvan... 2019-10-05 08:21
...et kui oled tähelepanelik autojuht,siis märkad neid püramiide.Selle ks klapperjaht,et vaja likvideerida,no andke andeks,see just ongi omapära selles väljaku ühes osas.Oleks teil seal teeääres madalad lilleklumbid,si is taas kisa,autod sõidavad otsa-likvideeri da.See just ongi sõidutee eraldatus,et mõni "tark" platsile ei pargiks ja sõidaks.Iga asi vajab harjumist,algul pole milegagi rahul,hiljem te rahunete.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #14 Huvitav 2019-10-05 11:38
Kust need kivid pärit on , mis suure väljaku kattena on ebaõnnestunud? Kui neid ei oleks ja paremate kividega valikuga, oleks ehk ka uus väljak paremas pildis koos koos uuenenud fassadiga.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #15 Ants E. 2019-10-06 22:26
Kui keegi või näiteks te oma laps sinna astudes libastub, siis on tal kindlasti see arhitektuurilin e üllitis pees sees otsapidi. Küll jõuate veel kiita seda nn linnavalitsuse vara.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #16 Buldooseriga tulen! 2019-10-06 23:35
Väljakul võiks lehvida ka Hiina lipp1 Ja miks ka mitte Läti, olid ju esimesed (s)ohvrid püramiidide otsas purjuspäi. Kohalik stiil. Ja miks need torust jalgrattahoidja d ristmikul on? Nonsens plats täiega
Tsiteeri | ebasobiv
0 #17 HUGO 2019-10-09 16:55
Süüdi pole püramiidid Vörus liigub lihtsalt palju pimedaid ja oma mullis kulgevaid juhte kes ei näe vöi ei tunne märke ega foori tulesid.Vaadake Vabaduse ja Lembitu tänaval toimuvat.Soo raudtee foori juures massiliselt rikkumisi iga päev.Kui need püramiidid helendaks ja karjuks .ikka söidetakse otsa.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD