Menu

Värskelt valmimas palverändurite majas saab tulevikus maitsta ise tehtud kukleid

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTO: Heleri Lakur

VAATAMISVÄÄRSUS Vastseliina piiskopilinnuse kompleksi-äärsel alal käib hoogne ehitamine. Juba paari kuu pärast valmivasse palverändurite majja tuleb ainuomane ja interaktiivsetetest ekspositsioonidest tulvil palverännuteemaline keskus. Eriline ja ainulaadne just Vastseliina piiskopilinnusele, palverännutee kõige lõunapoolsemale sihtpunktile Eestis.

Vastseliina piiskopilinnuse juhi ja linnuseisanda Ivar Traageli sõnul läheb palverändurite maja ehitus sujuvalt ja plaanipäraselt. Ja hea uudis on ka see, et ehitusjärgus hoones sai Traagel demonstreerida kohe-kohe täielikult valminud keskaegset köögiahju.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

0 #1 eesti nokia 2018-01-11 09:13
palvetamine ja almused ;-)
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 Antslast 2018-01-11 13:00
Hea kui inimeed arenevad ja leiavad tegevust olgu nad kes tahes. Usun, et ei piirduta kuklitega, see on asja algus eks edaspidi kõike muud ka pakutakse. Edu töökatele mõistvatele inimestele. Meie Antslas teema vallavaitsusse palverändurite klubi päris sest sellest vallavalitsuset nagunii tolku ole. Siis vaatame millised karasid meil tulevad.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 ja jah 2018-01-11 17:45
eesti nokia kirjutas:
palvetamine ja almused ;-)

spainis la coruna ja santiago de compostela vahel see teema täiesti toimib, rahvaid palju ja öömaju ning teenindajaid iga 3 km järel. isegi natot ja sõjaväge poleks vaja kui meil piiri ääres sellise sagedusega võõramaalaste liikumine oleks kui seal spainis. salaviina ja sigarette ka ei julge keegi vedada.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD