Menu

Misso aleviku tee-ehitustöödega ollakse ajakavast ees

  • Kirjutas Heleri Lakur

Missokülä-Hindsa teelõik on praeguse seisuga asfalteeritud ning järge ootavad veel Misso alevikus tehtavad asfalteerimistööd, kõnniteed ja mahasõidukohad. ASi Nordecon teeehitustööde juhataja Jürgen Plado kinnitusel ollakse mitte ainult graafikus, vaid ka planeeritust pisut ees, mis on nii külarahvale kui ka tööde tegijaile endile hea uudis. Eelmise nädala lõpus käisid Misso alevikus ettevalmistused asfalteerimistööde lõpetamiseks ja nende töödega loodetakse lõpule jõuda hiljemalt sel nädalal. FOTOD:: Aigar Nagel

Missokülä-Hindsa teelõigu ja Misso aleviku vahelise lõigu remont Võrumaal ja Leevi-Vinso lõigu remonditööd Põlvamaal on täies hoos ning plaanitud tööde tähtaeg on käesoleva aasta novembris.

Liiklejate jaoks tähendab see suurema ajavaruga arvestamist, sest paljudes teelõikudes kehtivad kiirusepiirangud ja arvestada tuleb fooride taga kuluva ooteajaga.

Missokülä-Hindsa teelõik on praeguse seisuga asfalteeritud ning järge ootavad veel Misso alevikus tehtavad asfalteerimistööd, kõnniteed ja mahasõidukohad. ASi Nordecon teeehitustööde juhataja Jürgen Plado kinnitusel ollakse mitte ainult graafikus, vaid ka planeeritust pisut ees, mis on nii külarahvale kui ka tööde tegijaile endile hea uudis.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD