Menu

Circle K ja Alexela langetasid kooliaasta algusel puhul bensiinihinda

  • Kirjutas Kalev Vilgats

Pool tundi pärast Circle K sooduskolmtunni algust avanes Võru tanklas selline pilt. FOTO: Aigar Nagel

Pool tundi pärast Circle K sooduskolmtunni algust avanes Võru tanklas selline pilt. FOTO: Aigar Nagel


Circle K langetas neljapäeval kolmeks tunniks mootorkütuse jaehinda 15 senti liitri kohta. Soodushind kehtib ajavahemikus kell 14-17 kõigis Circle K Eesti 80 nii täis- kui automaattanklas.

Hinnalangetusest andis teada ka Alexela, nende happy hour on ajavahemikus 13.30-17, mil bensiin on 15 senti liitri kohta odavam. Lisandub pingevaba soodustus seitse senti liitrilt (va. B95, millel on soodustus 12 senti liitri kohta).

Circle K-s lisandub pakkumisele EXTRA lojaalsusprogrammi soodustus.

„Algamas on uus kooliaasta ning paljudele peredele toob see lisaks rõõmule kooliminekust kaasa suuremaid kulutusi. Soovime, et pered saaksid keskenduda kooliks valmistumisele ning et tarkusepäev oleks igale lapseke täis elevust ja uudishimu. Loodame, et Circle K tänane pakkumine leevendab pisut koolitee algusega seotud kulutusi ning aitab peredel sujuvalt sügisesse elurütmi sisse elada,“ rääkis Circle K mootorikütuste müügidirektor Raimo Vahtrik.

Vahtriku sõnul on tegemist laiaulatusliku kampaaniaga, mis hõlmab kõikide Euroopa riikide Circle K teenindusjaamasid - kokku on kaasatud üle 2000 teenindusjaama. „Samasugune kampaania toimus ka eelmise aasta lõpus jõulude eel ning toona oli inimeste huvi suur,“ rääkis Vahtrik, lisades, et eelmise aasta kogemusele tuginedes suunatakse tanklatesse lisajõudu, et tagada sujuv autode liikumine ja klienditeenindus. „Palume klientidel mitte parkida oma autot tankuri juurde, vaid selleks ettenähtud parkimiskohtadel, et kõik meie kliendi võimalikult kiiresti paagi täis saaks. Kuna pakkumine kestab vaid paar tundi, siis tasub varuda aega ja kannatust, kuna teenindusjaamades on ilmselt tavapärasest rohkem liiklust,“ vahendas uudisteagentuur BNS Vahtriku soovitust.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD