Menu

FOTOD Piiriäärse sügislaada tõmbenumbriks on soodsad hinnad ja mitmekülgne tootevalik

  • Kirjutas Kadi Annom

Apes Avotu ielal lookles laadatelkide rivi kaugemale, kui silm küündis. Jagus ka ostlejaid nii Lätist kui ka Eestist.

Pühapäeval peeti piirilinnas Apes taas sügislaata. Peale sügislaada on Lätis Apes eestlaste, sealhulgas võrukate seas väga populaarsed kevadlaadad, mis enamasti toimuvad maikuus. Nii nagu alati oli Apesse ka pühapäeval kogunenud märkimisväärne hulk ostjaid ja müüjaid. Vilunud külastajate arvamuse kohaselt oli müügilette oluliselt rohkem kui viimati. Nagu alati, siis ei tulnud ka tänavusel sügislaadal ostlejatest puudu. Laat oli nii müümise, ostlemise kui ka lihtsalt kokkusaamise paigaks. Laadatänavad kihasid rahvast, kes uudistasid müügilette, kuid palistasid ka tänavaääri ja ajasid lihtsalt juttu, sest taaskohtumise rõõm oli suur. Laadarahva hulgas oli kuulda võrdselt nii läti kui ka eesti keel. Kaubeldi vene, läti, eesti ja inglise keeles.

Kuigi jõulud on veel mitme kuu kaugusel ja ilmad pigem suvised kui sügisesed, leidus laadal piparkookidega kauplejaid. Fotod: VÕRUMAA TEATAJA

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

20 PÄEVA ENIMLOETUD