Menu

Seminari pargis võeti ajaloolise keskväljaku taastamise eesmärgil puud maha

  • Kirjutas Heleri Lakur

Esmaspäeva hommikul oli Seminari pargi ümbrus raudaiaga piiratud ja keskpäevaks olid maha võetud enamik vanadest puudest.FOTOD: Aigar Nagel

LINNAPILT > Eile varahommikul alustati raadamistöödega, mille käigus likvideeritakse enamik kõrghaljastusest, välja arvatud kaks männigruppi ja kiriku pangapoolsel küljel paiknevad puud. Seminari väljakul tehtavate töödega lõpetatakse hiljemalt teisipäeva hommikuks.

Peale selle võetakse maha pargis kasvanud hõbekuusk, mis esialgu oli plaanis säilitada.

Ebakorrapärase kasvuga hõbekuusk asendatakse hariliku püsiva kuusega. Fotod: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

+2 #21 ... 2018-04-12 20:49
roheline kirjutas:
Masendav, kas siis tõesti ei olnud võimalik seda hõbekuuske säilitada või välja kaevata ja uuesti istutada aga ju siis olid juhmardid.

Juhmardid ? Pole ju midagi teha kui terve mõistusega inimesi lihtsalt on piirkonda ja üldse juhtivatele kohtadele Võrus väheks jäänud, ja nii need väärastunud otsused kahjuks sünnivadki.
Tsiteeri | ebasobiv
-3 #22 Guest 2018-04-13 09:35
Joss kirjutas:
tead, kulla kaebaja, kui igatsed metsa, siis mine metsa, linnas ei ole selle koht. linn on linn. vähemalt noored arvavad nii!

niigi ei suuda, ei taha politsei pontsikute joonistajatega õhtul-öösel tegeleda, mis siis saab kui üks kummivilistamis e plats linnas veel juures on? Kaamera?? Naljatilgad, pange või 100 tk ega siis sellepärast välja keegi ei tule kui tartu mnt või väimelas hoopis päikest võttes kiirust vaja mõõta ja kuunorm täita.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #23 Üts Võro memm. 2018-04-13 20:07
Kui sinna kõigile ürituste ja puhkamise väljakut tahetakse teha, kas siis suurem liiklus ka sealt ära kaob? Muidu oleks kohe mõttekam lihtsalt suur parkimisplats teha, turistidel ju ka eriti seal midagi vaadata pole, hea lihtsalt bussi parkida.
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #24 VG õpilane 2018-04-14 00:01
Puud olid küll ilusad, aga vaade meie kooli aulast peaaegu Tamulani välja on nüüd veel parem. :-)
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #25 .. 2018-04-14 14:07
VG õpilane kirjutas:
Puud olid küll ilusad, aga vaade meie kooli aulast peaaegu Tamulani välja on nüüd veel parem. :-)

ilus vaade küll, vene muti tagumik
Tsiteeri | ebasobiv
0 #26 ahvid 2018-04-24 17:27
krr miks veetakse kalluritega sodi kooli ja pargi vahet kasutades hetkel veel korras tänavaid??? võiks ikka kasutada Vilja, Tartu, Kooli Räpina mnt jne juba lagunenud lõike. Jüri, Mäe, Lembitu, Kreuz võiks terveks jääda.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #27 joodik 2018-05-05 13:29
appi meie kuulus joomakoht on kadunud kus me nüüd juua saame poolpaljas hõbekuusk on ka kadunud
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD