Menu

Pesapuu tornist putku pannud kaval sõrmus peidab end siiani

  • Kirjutas Sten Sang

Võru pereema Mari-Liisi kullast abielusõrmus pudenes eelmise aasta 17. novembril Rõuge Ööbikuoru Pesapuu tornist alla ja ootab siiani omaniku juurde tagasi jõudmist.

Novembri keskpaigas käis Võru noorpaar Mari-Liis ja Sven koos oma nelja-aastase pisipoja Rometiga Rõuge Ööbikuoru Pesapuu vaatetornis. Noor pere tähistas seal enneaegu ilmale tulnud laste päeva. Sel puhul oli Pesapuu muna värvunud sirelilillaks, mis on enne õiget tähtaega ilmale tulnud titade päeva tunnusvärv.

Õnnetul kombel pudenes kinda käest võtmise hetkel tornist alla pereema Mari-Liisi abielusõrmus. Tragi naine reageeris kiirelt – ta asus ise õhtupimeduses maapinnalt abieluõnne kinnitajat otsima ning tegi üleskutse sotsiaalmeedias.

Võru noorpaari Mari-Liisi ja Sveni pisike poeg Romet sündis poole rasedusaja pealt. Tubli Võru vägilane võitles end raskest seisust välja ja on nüüdseks tragi nelja-aastane põnn.  Fotod: ERAKOGU

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD