Menu

Est-For taotleb lisaaega tselluloositehase eriplaneeringu lõpetamisel

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Mikitamäe küla elanikke, kelleni on jõudnud info tselluloositehase rajamise võimalikkusest lähikonda, hirmutab reostuse aste, millest paljud elanikud teadlikud pole. Mikitamäe Eakate Seltsi juhi ja kogukonna aktiivse liikme Aita Palolille sõnul oleks see Eesti riigi jaoks liiga suur koormus keskkonnale. Foto: AIGAR NAGEL

Est-For Invest, mis tahab Eestisse rajada pea miljardieurost puidurafineerimistehast, taotleb rahandusministeeriumilt lisaaega eriplaneeringu lõpetamise eelnõule vastuväidete esitamiseks, kuna ettevõte peab läbirääkimisi mitme vallaga tehasele uue asukoha leidmiseks.

Est-For Invest on alustanud puidurafineerimistehasele potentsiaalse uue asukoha leidmiseks konsultatsioone nelja vallaga: Räpina, Võru, Setomaa ja Saarde. Seejuures pole välistatud, et nimetatud valdadele lisandub veel teisigi.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD