Menu

Emotsioonid laes! Võru noored tantsijad tulid tagasi viie kuldse karikaga

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võimlemisklubi Janika Võru osakonna kõige nooremad võimlejad saavutasid teise koha üle-eestilises tantsufestivali „Kuldne karikas” finaalis möödunud laupäeval. Nende juhendaja ja treener Eliise Abel oli sõnatu: „Nägin nii palju emotsioone, tundeid ja fantastilisi tantse! Võrukad teevad ülihead tööd tantsumaastikul!” oli noor treener saavutuste üle uhke. Foto: ERAKOGU

Möödunud nädalavahetusel võisid paljud tantsunoored nii nutta kui ka naerda, loomulikult rõõmsast meelest ja rahulolust või hoopiski tantsujoovastusest, sest kolmepäevaselt tantsufestivalilt „Kuldne karikas” tulid Võru noored tantsijad tagasi viie karikaga.

Jazz-tantsu ja loovtantsu kategoorias laste vanuserühmas tulid üle-eestilisest finaalvoorust teise kohaga tagasi Võru Tantsukeskus kavaga „Oled olemas” ja Võru võimlemisklubi Sirutus kavaga „Väikerästad”.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

ARVAMUS