Menu

Me kõik peame rääkima, kui hea on Kagu-Eestis elada

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

15. veebruaril kogunesid Väimelas TSENTRIS Kagu-Eesti ettevõtlust toetavate organisatsioonide esindajad. Päevakorral olid tõsised teemad: kuidas ühiselt rahalisi ja inimressursse kõige paremini kasutada, et ettevõtlikud inimesed regioonist ei lahkuks ning kuidas saada ettevõtlikke inimesi Kagu-Eestisse elama ja ettevõtlusega tegelema.

Kalev Kaarna tõi välja võtmeprobleemid ja võimalused olukorra lahendamiseks: „Võrumaal on töötlev tööstus ülekaalus, kus töötab 30% maakonna töötajatest. Kõige suurem risk on selles, kui töötlevas tööstuses midagi juhtub, siis teised sektorid ei suuda samas mahus töökohti pakkuda. Võrumaa statistika näitab, et mitte ükski aastatel 2010-2015 eraisiku poolt loodud ettevõttest ei ole kasvanud üle 10 töötaja ja 4-9 töötajaga ettevõtete arv ei ole suurenenud.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-1 #1 usssss 2018-02-17 10:07
inimressursse kasutatakse siin töesti häst ,eriti teiste rahaasjade sogaseks ajamiseks,me peame köik rääkima kui hea on siin elada ,sa räägi parem kuna uus ordupäev pölla ääres tuleb :lol: :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #2 Mõh 2018-02-17 11:53
Mis siin head on ?
Ainuke pluss ongi see vist ,et see on vaikne linn
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 VT 2018-02-20 08:18
Miks lehekujunduse muutsite..
enam ei kutsu kommenteerima.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD