Menu

Munamäe torni makett tõmbas messil tähelepanu

Võrumaa esines Touresti turismimessil Suure Munamäe vaatetorni maketiga, torni võis üles ronida ja vaadata üle kogu Eestimaa – eksponente oli igast maakonnast. Foto: ERAKOGUTURISM • Suure Munamäe torni makett tõmbas külastajate tähelepanu ning tegi naabermaakonnad heas mõttes kadedaks. Nii kirjeldas pühapäeval lõppenud turismimessi Tourest 2016 väljapanekut ja meeleolusid Võrumaa arenguagentuuri turismiinfokeskuse infokonsultant Meeli Palujõe.

„Rahvale meie messiboks meeldis, me paistsime silma,” ütles Palujõe. Tema sõnul jagati messi raames kokku üle 1500 Võru maakonda tutvustava eesti-, vene- ja ingliskeelse infovoldiku.

Suure Munamäe vaatetorni puitkonstruktsiooniga makett on valmistatud puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuse Tsenter, Haanja valla ja Võrumaa arenguagentuuri koostööna. Nii torni projekteerimine kui ka ehitamine toimusid Väimelas asuvas Tsentris, keskuse juhi Kalev Kaarna sõnul oli tornikoopia loomisel eesmärk kasutada võimalikult paljusid keskuse masinapargi võimalusi.

15 PÄEVA ENIMLOETUD